Бонус плюс

Шановний покупець!

Бонус Плюс – це загальнонаціональна програма лояльності, розроблена ПриватБанком для торгових точок, які приймають до оплати пластикові картки.

При розрахунку картами ПриватБанку, Ви повертаєте частину покупки у вигляді грошових бонусів на спеціальний рахунок «Бонус Плюс» Вашої картки.

Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій торговельній точці, що бере участь в програмі.

 

Як накопичувати бонуси?

Оплатити товар або послугу карткою ПриватБанку з логотипом «Бонус Плюс»

Якщо Ви оплачуєте карткою ПриватБанку, то отримуєте бонус за кожну покупку в розмірі 1-20 відсотків від суми. Дізнайтеся на сайті, які бонуси чекають Вас в більш як 40 600 торговельних точках по всій Україні.

 

Відкрити вклад «Депозит Плюс» ПриватБанку

При відкритті вкладу «Депозит Плюс» частина нарахованих відсотків зараховується на рахунок «Бонус Плюс» клієнта щомісяця. Детальніше

10% річних на залишок власних коштів по картці «Універсальна»

На карті «Універсальна» Ви можете зберігати власні гроші і отримувати додатковий дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн. Гроші зараховуються на Ваш рахунок «Бонус Плюс».

Для цього потрібно активувати депозитну властивість карти в «Приват24» або банкоматі.

 

Як витрачати бонуси?

З рахунку «Бонус Плюс» Вашої картки ПриватБанку, яка містить логотип полунички, Ви можете оплатити покупку в будь-якому магазині – партнері програми. Просто скажіть продавцеві, що хочете оплатити покупку з рахунку «Бонус Плюс».