РОСТ Кінний ринок


Графік роботи:
1-й поверх – 8:00- 22:00
2-й поверх – 9:00 – 20:00
null

rost-shopping-club_montazhnaya-oblast-1

ГАЛІРЕЯ

ПРО НАС

На першому поверсі супермаркету вас чекає широкий вибір товарів: свіжі овочі та фрукти, бакалія, заморожені продукти, молочні товари, ковбасні та м’ясні вироби, товари для тварин, дитячі товари, побутова хімія та іншї необхідності.Нашою візитівкою у всіх супермаркетах є власного виробництва випічка,  та кулінарія. Регулярні знижки на улюблені товари завжди приємно радують наших покупців.

На другому поверсі нашого супермаркету чекає вас магазин непродовольчих товарів “GARNO” – місце, де ви знайдете все необхідне для себе, своєї сім’ї та близьких. Ми пропонуємо широкий асортимент косметики та парфумерії, затишних текстильних виробів, стильних сумок та аксесуарів,  посуди, канцелярських товарів, чарівних іграшок, квітів та подарунків. А ще, у нас ви можете зробити чудові фотографії на документи, роздрукувати свої улюблені моменти чи зробити копію необхідних документів.
Неодмінно завітайте до кафе “Vilka” на тому ж поверсі. Тут вас чекає затишна атмосфера та стильний дизайн. Насолоджуйтеся смачною домашньою кухнею, смакуючи гарячу піцу чи просто насолоджуйтесь  ароматною кавою.
Приємних вам покупок та чарівного відпочинку у супермаркеті Рост Кінний ринок!

r10
dizajn-bez-nazvi-1