РОСТ «Холодногірський»

null

ROST SHOPPING CLUB

ПРОПОЗИЦІЇ РОСТ

АКЦІЇ
null

Подивитися каталог

НОВИНИ
null

Детальніше..

ГАЛЕРЕЯ

 Найбільш довгоочікуваним проектом для мережі з’явився РОСТ “Холодногірський», який було відкрито в 2014 році за адресою вул.Полтавський шлях, 140. Кращі представники адміністративного та управлінського складу більше року працювали над цим проектом. Маштабний та популярний торговий центр який обирають багато харків’ян.

ПРО НАС

На другому поверсі розташований супермаркет, в якому багатий вибір товару, на будь-який смак. На третьому поверсі Ви знайдете стандартні для нашої мережі відділи непродовольчих товарів. Відділ косметики та парфумерії «Ferzo». Магазин посуду і господарських товарів «Maison». Відділ одягу, білизни та текстилю «Perino». Так само Вас чекає черговий магазин канцелярських товарів мережі «Penal», відділ сумок і аксесуарів «Baggage», а також магазин іграшок «KinderRost». Також на третьому поверсі розташувався фудкорт  «VILKA», де ви зможете чудово відпочити з сім’єю або друзями, а також просто перекусити під час шопінгу. А для дітей чудова ігрова зона «Play zone», з великою кількістю батутів, гірок та гойдалок.
Звертаємо Вашу увагу що в нас є велика комфортабельна крита парковка. Якщо ж у Вас виникнуть будь-які зауваження або пропозиції -адміністратори інформаційних відділів завжди вислухають і передадуть інформацію далі.
o-nas_logo_holodnogorskij
supermarkety_o-nas_holodnogorskij
Холодногірський
Адрес: вулиця Полтавський Шлях, 140, Харків, Харківська область, 61000