РОСТ «Палац Спорту»


 
null

ROST SHOPPING CLUB

ПРОПОЗИЦІЇ РОСТ

АКЦІЇ
null

Подивитися каталог

НОВИНИ
null

Детальніше...

ГАЛЕРЕЯ

Новий РОСТ біля станції метро Палац Спорту це не просто супермаркет, а цілий Торгово-розважальний центр з великою дитячою ігровою зоною, фудкортом «VILKA», класичним супермаркетом та магазинами, партнерами мережі РОСТ.
Супермаркет розташований у величезному спальному районі на Московському проспекті, тому є досить затребуваним і популярним серед місцевих жителів.

ПРО НАС

Супермаркет займає один поверх, на якому знаходяться наші магазини партнери, продуктовий відділ з касами самообслуговування і можливістю оплати як готівкою, так і банківською картою, зона фудкорту «VILKA» (з картковою системою обслуговування) і звичайно ж наша головна родзинка – це ігрова зона для дітей «Play Zone». Ігрова зона займає два поверхи з безліччю гірок, батутів, банкетної зоною, а також безліч інших розвиваючих іграшок.
Ми зробили ще один крок для комфорту, зручності та економії Вашого часу. У супермаркеті РОСТ постійно оновлюються знижки, діють акційні пропозиції, а також проходять різноманітні шоу, майстер-класи та дегустації. Ви можете дізнатися про них докладніше на сайті, в наших соціальних мережах (Facebook і Instagram) або в інформаційному відділі ТРЦ РОСТ «Палац Спорту»
sajt-logo
dsc_1249
Палац Спорту
Адрес: проспект Московський, 257, Харків, Харківська область, 61002