Дитяча ігрова кімната

ДИТЯЧА ІГРОВА КІМНАТА

null

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС

Здійснюючи покупки, кожен батько хоче вберегти свою дитину від стресу нескінченних походів по магазинах. Спеціально для вас в супермаркеті «РОСТ» обладнана прекрасна дитяча кімната, де здійснюється нагляд за вашими малюками.

В ігровій кімнаті є все необхідне для розвитку і веселого проведення часу дітей. Ми приймаємо дітей у віковій категорії від 2,5 до 12 років. Співробітники дитячої кімнати доглядають за дітьми, а в разі виникнення непередбачених ситуацій або травм, можуть надати кваліфіковану підтримку і першу медичну допомогу.

Дитяча кімната в супермаркеті «РОСТ» повністю безпечна для ваших малюків. Сюди допускаються тільки здорові діти в кількості до 8 осіб, щоб співробітники могли належним чином стежити за кожним з них.

Батьки зможуть спокійно зробити покупки і зробити свої справи, поки їх дітлахи весело граються в гральній кімнаті. Перед тим, як прийняти дитину, батько зобов’язаний заповнити спеціальну інформаційну анкету, вказавши всі необхідні дані. За рахунок цього ваша дитина ніколи не загубиться, і в екстрених ситуаціях співробітники дитячої кімнати зможуть зв’язатися з батьками. Більше не потрібно мучити ваших малюків і втомлювати їх походами по супермаркету. Дозвольте їм розважитися і відпочити з іншими дітей, а самі спокійно робіть свої справи. Ми гарантуємо, що в кінці дня і ви, і ваші діти повернетеся додому відпочившими і з чудовим настроєм!

ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ

Відповідальність за дитину повністю несуть батьки. Прохання не залишати дітей без заповненої анкети !!!

  1. Адреса при заповненні вказується обов’язково !!!
  2. У разі не повністю заповненої анкети, адміністрація має право відмовити в прийнятті дитини.
  3. Вік дітей для відвідування дитячої кімнати від 2,5 до 12 років
  4. Вибачте, ми не можемо прийняти Вашу дитину, якщо в ігровій кімнаті більше 8 чоловік.
  5. Компанія не несе відповідальності за шкоду, заподіяну здоров’ю дитини, при відсутності в цьому її провини.
  6. В ігровій кімнаті можуть перебувати лише діти, які не страждають на інфекційні захворювання.
  7. Співробітник ігрової кімнати, в разі необхідності, має право надати дитині екстрену медичну допомогу, включаючи приміщення його до лікувального закладу.
  8. В дитячу кімнату приймаються тільки ті діти, батьки яких знаходиться на території супермаркету. У разі, якщо батьки не відгукуються на дзвінок вихователя дитячої кімнати, дитина не буде прийматися в дитячу кімнату в майбутньому.
  9. Якщо дитина залишається в дитячій кімнаті більше 1 години, а також, при невиконанні батьками правил дитячої кімнати і виникненні конфліктних ситуацій, адміністрація має право відмовити в прийнятті дитини в дитячу ігрову кімнату в наступний раз.
  10. Якщо Ви не заберете Вашу дитини до закриття дитячої ігрової кімнати, він буде переданий адміністрацією органам міліції, як бездоглядну.
БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДИТИНУ БІЛЬШЕ, НІЖ НА 1 ЧАС 1 РАЗ НА ДЕНЬ!